4
5

Firma

Szanowni Państwo

Dziękuję za zainteresowanie stroną firmową Detektywa DETKONTROL

Detektyw Detkontrol oddaje do Państwa dyspozycji profesjonalistów i pasjonatów pracy detektywistycznej. Nasze doświadczenia pozwalają działać skutecznie i z sukcesem finalizować powierzone przez Klientów sprawy.
Reputację i uznanie zdobywamy dzięki poufności i dyskrecji, indywidualnemu i elastycznemu podejściu, terminowości oraz stosowaniu profesjonalnych, nowatorskich rozwiązań.

Doskonale rozumiemy skomplikowaną naturę problemów, z jakimi Państwo się do nas zwracacie oraz towarzyszące im emocje. Podczas realizacji zlecenia dokładamy wszelkich starań, aby przekazywane przez nas ustalenia umożliwiły Państwu dyskretną kontrolę sytuacji i były milowym krokiem do podjęcia słusznej decyzji.

Strategię i działania operacyjne opieramy na wiedzy prawnej, psychologicznej, socjologicznej, kryminalistycznej i innych, oraz na bezcennych doświadczeniach zawodowych. Odpowiednio rozbudowana siatka informacyjno- obserwacyjna pozwala nam na zweryfikowanie podejrzeń i zebranie jasnych dowodów, które rozwieją wszelkie wątpliwości.

Wykorzystujemy wysokiej klasy urządzenia pozwalające uzyskać materiały doskonałej jakości. 

Dodatkowo, dla klientów którzy znajdują się w szczególnie niekorzystnej sytuacji organizacyjnej i nie mogą umówić się na spotkanie z detektywem, oferujemy usługę POGOTOWIA DETEKTYWISTYCZNEGO. 

Raport wieńczący współpracę jest bogaty w dokumentację fotograficzną i filmową, tym samym zapewnia legalne źródło mocnych dowodów do wykorzystania w postępowaniu sądowym. Występujemy w charakterze świadka w sądzie. 

Działamy na terenie całej Polski.
Konsultacja i omówienie sprawy jest bezpłatne i niezobowiązujące, bez względu na wyznaczone miejsce oraz termin spotkania.

Działamy z poszanowaniem prawa, na podstawie licencji nr 0005920; 0005906. Posiadamy wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych. 

Zapraszamy do kontaktu.

MIEJ SPRAWY POD KONTROLĄ.

 

wróć